Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Személyzeti asszisztens

A szegedi telephelyű Florin Zrt. munkatársat keres.

Feladatok:

  • Feladataid közé fognak tartozni változatos irodai tevékenységek, kiválasztási folyamatokban részvétel, statisztikák vezetése, összefoglalók készítése, képzések szervezése, ahol megmutathatod, hogyan nem fáradsz el egy munkanap végére.

Elvárások:

  • Fiatalos, lendületes szegedi csapatunkba várjuk azt a minimum érettségivel rendelkező új kollégánkat, aki pozitív, rendszerető, terhelhető és eredmény orientált.
  • Munkád végzéséhez szükség lesz felhasználói szintű számítógépes ismeretekre és kiváló kommunikációs képességre. Fontos, hogy mindenkivel meg tudd találni a közös hangnemet! Ha van bármilyen HR-es végzettséged vagy tapasztalatod, B kategóriás jogosítványod, nyelvismereted, arra előnyként tekintünk!
  • Ha pályakezdő vagy, akkor is beküldheted a jelentkezésed!

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör magabiztosságot, türelmet és kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, béren kívüli juttatásokat és folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem