Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Key Account Manager

Kozmetikumokat és háztartási vegyi árut gyártó cégünk budapesti irodájába keressük új kollégánkat.

Feladatok:

  • Feladatai közé fog tartozni a saját gyártású termékek értékesítése belföldön, multinacionális és hálózati kereskedelmi egységek felé; ügyfélkörrel napi kapcsolattartás; forgalom növelése; akció tervek kidolgozása; tárgyalások lebonyolítása és új termékek sikeres bevezetése.

Elvárások:

  • Várjuk azt a felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettséggel-, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel- és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező új kollégánkat, aki több éves tapasztalatot szerzett FMCG értékesítési területen és multinacionális vevők kezelésében. Munkavégzéséhez határozottságra, kiváló problémamegoldó-, szervező- és tárgyaló készségre van szükség.

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör kreativitást és önálló munkavégzést igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, béren kívüli juttatásokat és folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem