Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Export asszisztens - Malen

Kecskeméti székhelyű, háztartási- és kozmetikai termékeket forgalmazó cég munkatársat keres.

Feladatok:

  • Alapos, mindent átölelő betanuláson való részvétel Kecskemét és Szeged helyszíneken
  • Vezető tehermentesítése
  • Export értékesítő irányítása alatt export értékesítési feladatokban való aktív részvétel angol nyelven, kapcsolattartás a partnerekkel, rendeléseik koordinálása cégen belül, forgalmuk növelése
  • Export dokumentáció elkészítése
  • Statisztikák készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, angol nyelvű kommunikációra való hajlandóság szóban is
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office használata
  • Felelősségvállalás
  • Tanulási hajlandóság
  • Udvarias, de határozott kommunikációs képesség
  • Nagyfokú precizitás, pontosság
  • Csapatszellem

Előnyök:

  • Bármely más nyelv tárgyalóképes ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Cafeteria
  • Stabil, megbízható háttér, dinamikusan fejlődő cég
  • Fejlődési lehetőség
  • Pozíciónak megfelelő fizetés + jutalék
  • Családias környezet

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem