Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Termékfejlesztő (gyógyszerész, farmakológus)

Szegedi gyárunkba várjuk azt a gyógyszerész végzettséggel rendelkező új kollégánkat, aki szeretne részt venni natúr kozmetikai termékek fejlesztésében. Cégünk, a Florin Zrt. 1957 óta fejleszt és gyárt kozmetikai termékeket. Családias, de mégis az ország egyik legnagyobb magyar tulajdonú kozmetikai gyártó cége vagyunk. Több mint 500 féle saját és bérgyártott termékünkkel jelen vagyunk szinte az összes hazai kereskedelmi üzletben, valamint 25 országba exportáljuk termékeinket. Az új piacoknak és fogyasztói igényeknek megfelelve folyamatosan bővítjük a természetes alapanyagokat tartalmazó testápolási termék portfóliónkat, melyhez szükséges, hogy a több évtizedes tapasztalattal rendelkező fejlesztési csoportunk létszámát bővítsük. Olyan lelkes, az egészségtudatos életmódnak elkötelezett kollégákat keresünk, akik szakmai tudásukkal be tudnak kapcsolódni a fejlesztési tevékenységeinkbe és ez által kiváló minőségű termékeket szeretnének létrehozni és alkotni.

Feladatok:

  • új hatóanyagok kutatása, tesztelése
  • káros anyag mentes hatékony összetételek kidolgozása
  • kozmetikai hatóanyagok felszívódásának, lebomlásának vizsgálata
  • kozmetológiai kockázat értékelés
  • természetes növényi hatóanyagokkal végzett kutatások

Elvárások:

  • gyógyszerész végzettség lehetőleg farmakológus szakiránnyal
  • problémamegoldó képesség
  • szakmai angol nyelvtudás
  • rendszerető
  • eredményorientált
  • Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel!

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Egyetem