Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Műszaki vezető

Több mint 60 éve működő, szegedi kozmetikai és háztartás vegyipari gyárunkba keresünk műszaki vezetőt. Az egyik legnagyobb magyar tulajdonú vegyipari cég vagyunk; több mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket és kórházi fertőtlenítőt gyártunk.

Feladatok:

  • Feladatai során bizonyíthatja jó problémamegoldó készségét, kreativitását, céltudatosságát a következő területeken: hatékonyabb üzemi folyamatok szervezése; termelési eljárások és gyártási költségek folyamatos optimalizálása; gépek, szerkezetek diagnosztikai vizsgálata; karbantartási, megbízhatósági, javítástechnológiai feladatok kidolgozása, megvalósítása, dokumentálása; gépészeti technológiai folyamatok irányítása; gépi berendezések működésének biztosítása; berendezések hatósági engedélyeztetése és nyilvántartása, időszakos felülvizsgálatainak nyomon követése és ügyintézése.

Elvárások:

  • Önt keressük, ha rendelkezik műszaki területen szerzett közép- vagy felsőfokú végzettséggel; van legalább 2 éves tapasztalata kozmetikai-, vegyipari-, élelmiszeripari- vagy gyógyszeripari gyártóberendezések területén és tud angolul. Ha ezeken kívül vegyészmérnöki vagy élelmiszeripari gépészmérnök diplomája van és szerzett vezetői tapasztalatokat, arra előnyként tekintünk. A munkavégzés 2 műszakos munkarendben történik.

Juttatások, ajánlat:

  • Az elért sikerekért, eredményekért cserébe hosszú távú, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget, teljesítményarányos bérezést, béren kívüli juttatásokat biztosítunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem