Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Import beszerző

A kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó Malen Kft. fiatalos csapata keresi új munkatársát Import beszerző pozícióban.

Feladatok:

  • beszerzési folyamatok komplett működtetése
  • készletek monitorozása, optimalizálása és rendben tartása
  • kapcsolattartás az import beszállítókkal
  • szállítói tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződések előkészítése
  • aktív piacfigyelés és felmérés végzése új import beszállítók és termékek felkutatása érdekében
  • költségcsökkentésre irányuló akciók kidolgozása és megvalósítása
  • akciótervek kidolgozása a forgalom növekedésére
  • árazások készítése, havi akciós kiajánlások megszervezése
  • céges elvárásoknak megfelelő árrésszint biztosítása

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • középfokú végzettség
  • minimum 3 éves tapasztalat beszerzés és logisztika területén
  • Excel magas szintű ismerete (függvények aktív használata)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete
  • lengyel és/vagy szlovák nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • fix alapbér + jutalék + cafetéria
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos személyes és szakmai fejlődés

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola