Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Vegyésztechnikus

A szegedi székhelyű Florin Zrt. több évtizede van jelen a piacon háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeivel, ezalatt az idő alatt pedig meghatározó szereplőjévé vált a piacnak. A hazai mellett a nemzetközi kereskedelemben való jelenlétünket is erősítjük, illetve folyamatosan fejlődünk a termékkínálatot tekintve.
Ennek köszönhetően a Florin Zrt. egy stabil lábakon álló és folyamatosan fejlődő vállalat, amely biztos munkahelyet jelent a nálunk dolgozók számára.
A munkavállalóinkra hosszú távú befektetésként gondolunk, ezért mindent megteszünk annak érdekében, hogy jó munkakörülményeket, stabil munkahelyet és folyamatos személyes fejlődési lehetőséget biztosítsunk számukra.

Feladatok:

  • Az előírások szerinti összetételek bekeverése, termékek, anyagok kezelése;
  • Technológiai feladatok végrehajtása és azok dokumentálása;
  • Gyártási folyamatban való aktív részvétel;
  • Gyártáshoz szükséges gépek, berendezések kezelése, tisztaságának biztosítása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (vegyipari technikus, vegyipari szakmunkás);
  • Jó munkabírás, jó problémamegoldó képesség;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyök:

  • Kozmetikai-, háztartási-, vegyipari-, élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat;
  • Több összetevőből álló termékek gyártásában szerzett gyakorlat.

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola