Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Termelési vezető

Háztartás vegyipari és kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat!

Feladatok:

  • A termelési részleg közvetlen vezetése, irányítása vezetése (kb. 45 fő)
  • A termelési folyamatok összehangolása, koordinálása
  • Gyártási folyamatok tervezése, irányítása, ellenőrzése, munkaszervezés
  • Dolgozói létszám optimalizálása
  • Teljesítményértékelések, kimutatások, statisztikák készítése
  • A terület hatékony és gazdaságos működtetése az igények figyelembe vételével
  • Gépek/folyamatok fejlesztése és optimalizálása
  • Munkautasítások, felhasználói kézikönyvek és karbantartási utasítások előkészítése, oktatása
  • Karbantartási és szerviz technikusok ellenőrzése, képzése
  • Preventív és napi karbantartás felügyelete
  • Új projektek tervezése, bevezetése, gyártáshoz kapcsolódó beszerzés felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év vegyiparban/élelmiszeriparban/gyógyszeriparban szerzett vezetői, szakmai tapasztalat
  • Magabiztos személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • MS Office ismeretek

Előnyök:

  • Mérnöki végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Lean/six sigma ismeretek és tapasztalat
  • Kaizen tudás és tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Béren kívüli juttatások

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem