Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Marketing asszisztens

Háztartási, vegyipari és kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat!

Feladatok:

  • A cég értékesítési területén asszisztensi feladatok ellátása
  • Marketing kampányok kivitelezésében közreműködés
  • Akciók és rendezvények szerevezésében és lebonyolításában való részvétel
  • Kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel a szerződés-előkészítéstől a megrendelést követő gyártásig és szállításig
  • Árajánlatok kérése, gyűjtése, kiértékelése
  • Prezentációk, elemzések, havi riportok készítése, adminisztráció
  • Pályázati anyagok előkészítése

Elvárások:

  • Értékesítési és/vagy marketing területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kereskedelmi/közgazdasági szakirányú végzettség
  • Magas felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, kiemelten excel, word
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, alapos munkavégzés és tanulni akarás

Előnyök:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Proaktív személyiség
  • Gépírás

Juttatások, ajánlat:

  • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest/Szeged

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola