Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Főkönyvelő

A Bradoline cégcsoport 4 vállalatának pénzügyes csapatába keresünk főkönyvelői pozíciót betöltő személyt.

Feladatok:

  • havi zárási feladatok ellátása
  • kapcsolattartás az adóhatóságokkal
  • adófolyószámlák egyezttése
  • adókötelezettségek számítása, bevallás elkészítése
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • pénzügyi intézmények felé történő rendszeres adatszolgáltatás
  • főkönyvi számlák analitikákkal történő egyezőségének biztosítása
  • iktatott és kiállított számlák kontrollja, a számviteli szabályoknak való megfelelőség ellenőrzése
  • folyamatos adatszolgáltatás a vezetőség felé
  • cég eszköz és értéktárgy nyilvántartásainak vezetése
  • bérek, adók kontrollja, minimalizáláshoz javaslatok tétele

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 5 éves nagykereskedelmi és gyártói könyvelési területen szerzett gyakorlat
  • strukturált gondolkodás
  • jó analitikai készség
  • eredményorientált személyiség
  • Microsoft Office programok ismerete és haladó szintű használata

Előnyök:

  • adótanácsadói képesítés
  • összetett gondolkodás, rendszerszemlélet
  • gyors problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye:
  • Szeged / Kecskemét

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola