Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Kontroller

Szegedi székhelyű, háztartási vegyi- és kozmetikai termékeket gyártó és forgalmazó cégcsoportba keresünk Munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Üzemgazdasági elemzések, jelentések készítése
  • Költségek ellenőrzése, eltérések okainak feltárása, javító intézkedések elkészítése
  • Eredmény- és költségelemzések, terv-tény kimutatások készítése
  • A vezetői információs rendszerhez kapcsolódó elemzések, terv-tény kimutatások készítése
  • Közreműködés a vállalat heti, havi és éves terv összeállításában
  • Előállítási és általános költségek tervezése és követése, ellenőrzése
  • Költséghelyi terv-tény elemzések és jelentések készítése
  • Statisztikák, döntés-előkészítő anyagok összeállítása
  • Rövid távú előrejelzések előállítása integrált eredmény-kimutatással és Cash Flow számítással a döntések maghozatalának támogatására
  • Készlethatékonyság ellenőrzése
  • Vevőállomány ellenőrzése
  • Jövedelmezőség elemzéséhez kimutatások, statisztikák elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat kontrolling területen

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Prezentációs készség
  • Terhelhetőség
  • Összetett gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Tanulásra való igény
  • Gyors, problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye:
  • Szeged
  • Kecskemét

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola