Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Pénzügyi, könyvelési munkatárs - Florin

A Bradoline cégcsoport vállalatainak pénzügyes csapatába keresünk pénzügyi, könyvelési feladatokat ellátó személyt.

Feladatok:

  • vevőszámlák naprakész kiállítása
  • pénztárak vezetése
  • banki pénzmozgások rögzítése
  • utalások bankba történő rögzítése
  • faktoráltatási tevékenység elvégzése
  • egyéb pénzügyi adminisztrációk elvégzése
  • kintlévőségek kezelése
  • kapcsolattartás vevőkkel és szállítókkal
  • beérkezett szállító számlák iktatása, rögzítése
  • beérkezett szállító számlák ellenőrzése számviteli szabályoknak megfelelően
  • szolgáltató szerződések naprakész nyilvántartása
  • kapcsolattartás pénzügyi szolgáltatókkal
  • kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 3 éves pénzügyi, könyvelői szakmai tapasztalat
  • strukturált gondolkodás
  • jó analitikai készség
  • eredményorientált személyiség
  • Microsoft Office programok ismerete és haladó szintű használata

Előnyök:

  • összetett gondolkodás, rendszerszemlélet
  • gyors problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye:
  • Szeged

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ