Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Beszerzési vezető

Szegeden 60 éve működő, háztartás vegyipari gyárunkba keresünk profi beszerző szakembert. Az egyik legnagyobb magyar tulajdonú vegyipari cég vagyunk. Körülbelül 50-50%-ban vásárolunk külföldről és belföldről csomagolóanyagokat, vegyszereket, műanyagipari termékeket. Több mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket és kórházi fertőtlenítőt gyártunk.

Feladatok:

  • Beszállítók versenyeztetése
  • Tenderek kiírása
  • Beszállítói szerződéses kapcsolatok kialakítása
  • Készletgazdálkodás

Elvárások:

  • Dinamikus növekedésünkhöz keresünk 100 fős csapatunkba olyan szakembert, aki valamilyen fogyasztási cikk gyártó cégben beszerzési pozícióban előzetesen már több évet dolgozott. A külföldi partnerekkel angol nyelven kommunikálunk, évente többször nemzetközi kiállításokon találkozunk velük. A verseny nagy, így csak profi értékesítő és/vagy beszerző jelentkezését várjuk. Különleges termékek fejlesztésében lehet része, és számtalan ismeretséget és barátságot köthet az egész világon. Mindennek létrehozásához elengedhetetlen a kiemelkedő kommunikációs képesség. Késznek kell lennie az állandó változásra, az új dolgok megtanulására, mert a piac nagyon gyorsan változik.

Előnyök:

  • Előnyös, ha vegyi-, műanyag- vagy papíripari területen jártas.

Juttatások, ajánlat:

  • Az elért sikerekért, eredményekért cserébe hosszú távú, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget, teljesítményarányos bérezést, béren kívüli juttatásokat biztosítunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem