Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Területi képviselő/értékesítő

Kecskeméti székhelyű, háztartási- és kozmetikai termékeket forgalmazó cég keres munkatársat.

Feladatok:

  • Alapos, mindent átölelő betanuláson való részvétel, amely alapja lesz az értékesítési munkájának
  • A betanulás során érdeklődő, proaktív hozzáállás
  • Az elsajátított ismeretek használata rengeteg kemény munka során
  • Hosszú távon, kitartóan képviselni a céget és termékeit minden körülmény között
  • Az értékesítési hálózat folyamatos fejlesztése, értékesítésének növelése
  • Megnövelni a saját termékeinkkel rendelkező üzletek számát
  • Meglévő partnerek túraterv szerinti látogatása, a belistázott termékek számának növelése
  • Piaci információk gyűjtése, és promóciók lebonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office használata
  • Terhelhetőség
  • Magabiztos kommunikációs képesség
  • Vevőközpontúság

Előnyök:

  • Kereskedelmi értékesítő tapasztalat minimum 1 év háztartási vegyi áru és kozmetika területen, nagykerek és kiskereskedések ismerete egyaránt

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil, megbízható háttér
  • Céges autó
  • Teljesítményarányos fizetés
  • Laptop, telefon

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Csongrád megye, Békés megye.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola