Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Értékesítési vezető

Magyar cégcsoportba tartozó, elsősorban intézményeknek higiéniai termékeket forgalmazó BradoChem Kft. lelkes csapata keresi értékesítési vezetőjét.

Feladatok:

  • Feladataid közé fog tartozni értékesítőink motiválása, munkájának koordinálása, közbeszerzési eljárásokra pályázatok készítése a szerződéskötésig, kongresszusok szervezése és havi promóciók tervezése, kivitelezése. Személyes kapcsolattartás a kulcs vevőinkkel, versenytárs figyelés és az értékesítési stratégiák megtervezése is a teendőid lesznek.

Elvárások:

  • Téged keresünk, ha rendelkezel felsőfokú kereskedelmi vagy közgazdász végzettséggel és igazán jó csapatjátékos vagy. Ha ezen felül szereztél közbeszerzési referens oklevelet; tanultál jogi- vagy egészségügyi témában, akkor főként köztünk a helyed! Munkád során szükséged lesz informatikai ismereteidre, valamint B kategóriás jogosítványodra. Nyelvek ismerete nem elvárásunk, de örülünk neki, ha tudsz angolul kommunikálni.

Juttatások, ajánlat:

  • Megbízható, precíz munkavégzésedért cserébe hosszú távú, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget, teljesítményarányos bérezést, béren kívüli juttatásokat és minden szükséges eszközt biztosítunk.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem