Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Értékesítési asszisztens - Florin

Háztartás vegyipari és kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat budapesti irodájába.

Feladatok:

  • Feladataid közé fog tartozni az üzleti partnerekkel való kapcsolattartás; árajánlatok, elemzések, statisztikák készítése; vevői rendelések kezelése; területi képviselők munkájának támogatása; irodai adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Fiatalos, lendületes csapatunkba várjuk azt a felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettséggel rendelkező új kollégánkat, aki pozitív, rendszerető és eredmény orientált. Ha van B kategóriás jogosítványod, felhasználói szinten kezeled az Office-t, kommunikálsz angolul, akkor főleg köztünk a helyed!

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör kreativitást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, béren kívüli juttatásokat és folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem