Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Gépkarbantartó

A szegedi székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket gyártó Florin Zrt. csapata már alig várja azt a dolgozni vágyó, jó munkabírással rendelkező, lelkes, precíz munkavállalót, aki hosszú távon szeretne dolgozni és céljai között szerepel egy stabil munkahely megtalálása.

Feladatok:

  • Feladataid közé fognak tartozni a napi és tervezett karbantartások; hibaelhárítások; gépész-, mechanikus-, esetenként pneumatikus javítások.

Elvárások:

  • Fontos, hogy minimum középfokú műszaki végzettséged legyen (gépésztechnikus, gépjavító lakatos, elektronikai műszerész). Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

  • Örülünk neki, ha van hegesztői szakvizsgád vagy értesz a gépi forgácsoláshoz.

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör erőt és kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget és választható cafeteria elemeket biztosítunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző