Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Területi képviselő

A kecskeméti székhelyű, háztartási- és kozmetikai termékeket forgalmazó Malen Kft. lelkes csapata terjeszkedés miatt keresi új értékesítő kollégáját.

Feladatok:

  • Feladataid megoldása során számos kihívással fogsz találkozni. Először egy alapos, mindent átölelő betanuláson vehetsz részt, amely alapja lesz az értékesítési munkának. Jó kommunikációs készségeddel lenyűgözheted a meglévő és jövendőbeli ügyfélkört. Promóciók lebonyolításában is részt vehetsz. Az értékesítési hálózat folyamatos fejlesztésével és lelkiismeretes munkavégzéseddel szárnyalhatnak statisztikáid!

Elvárások:

  • Téged keresünk, ha minimum középfokú végzettséggel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel. Munkád során szükséged lesz felhasználói szintű számítógépes ismereteidre, értékesítői vénádra, valamint elhivatottságodra termékeink iránt. Nyelvek ismerete nem elvárásunk.

Előnyök:

  • Ha van kereskedelmi végzettséged, ismered a nagy- és kiskereskedéseket, esetleg rendelkezel minimum egy éves értékesítői tapasztalattal vegyi áru és kozmetika területen, akkor főként köztünk a helyed!

Juttatások, ajánlat:

  • Megbízható, precíz munkavégzésedért cserébe hosszú távú, stabil munkahelyet; fejlődési lehetőséget; teljesítményarányos bérezést; béren kívüli juttatásokat; céges autót, –laptopot és –telefont biztosítunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: országos

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem