Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Titkársági- és export értékesítési asszisztens - Malen

Kecskeméti székhelyű, háztartási- és kozmetikai termékeket forgalmazó cég keres munkatársat

Feladatok:

  • alapos, mindent átölelő betanuláson való részvétel Kecskemét és Szeged helyszíneken
  • vezető tehermentesítése
  • export értékesítő irányítása alatt export értékesítési feladatokban való aktív részvétel angol nyelven, kapcsolattartás a partnerekkel, rendeléseik koordinálása cégen belül, forgalmuk növelése
  • export dokumentáció elkészítése
  • statisztikák készítése

Elvárások:

  • felelősségvállalás
  • tanulási hajlandóság
  • minimum középfokú végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, angol nyelvű kommunikációra való hajlandóság szóban is
  • udvarias, de határozott kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office használata
  • nagyfokú precizitás, pontosság
  • csapatszellem

Előnyök:

  • bármely más nyelv tárgyalóképes ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • családias környezet
  • fejlődési lehetőség
  • stabil, megbízható háttér, dinamikusan fejlődő cég
  • pozíciónak megfelelő fizetés + jutalék
  • cafeteria

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem