Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Kiszerelő, kézi csomagoló - Florin

A háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket gyártó Florin Zrt. csapata várja azt a dolgozni vágyó, jó munkabírással rendelkező munkavállalót, aki hosszú távon szeretne dolgozni és céljai között szerepel egy stabil munkahely megtalálása. Telephelyünk Szeged városában, 3 és 3F-es villamossal, valamint 90 és 90 F-es busszal megközelíthető helyen van.

Feladatok:

  • Feladatod a kozmetikai és vegyipari termékek kézi csomagolása és a munkaterület rendben tartása lesz.

Elvárások:

  • Fontos, hogy minimum befejezett általános iskolai tanulmányaid, jó kézügyességed legyen, és jól viseld a monotonitást. 2 műszakos munkarendben dolgozunk: 6 és 14, illetve 14 és 22 óra között, az éjszakák szabadok. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha nincs szakirányú végzettséged, betanítunk!

Előnyök:

  • Örülünk neki, ha van érettségid és/vagy betanított munkakörben szereztél már tapasztalatot.

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, választható cafeteria elemeket, kedvezményes étkezési lehetőséget és teljesítménybért nyújtunk. A vidéki kollégáinknak útiköltség térítést adunk. Próbaidő lejárta után munkaruházatot is biztosítunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Általános iskola