Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Gépjárművezető, belföldi áruterítő - Malen

A kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó Malen Kft. fiatalos csapata várja azt a dolgozni vágyó, jó munkabírással rendelkező, lelkes munkavállalót, aki hosszú távon szeretne dolgozni és céljai között szerepel egy stabil családias légkörű munkahely megtalálása.

Feladatok:

  • Kizárólag hétfőtől péntekig dolgozunk, így elsősorban olyan sofőrök jelentkezésére számítunk, akiknek fontos, hogy minden este és minden hétvégén otthon legyenek. Ha Ön szeret több hétig távol lenni a családjától, ne jelentkezzen erre a hirdetésre!

Elvárások:

  • Fontos, hogy minimum középfokú végzettsége és B kategóriás jogosítványa legyen, legalább két éves tapasztalattal rendelkezzen.

Előnyök:

  • Örülünk neki, ha van targoncavezetői és/vagy C kategóriás jogosítványa; de ha nincs, az sem gond, segítünk ennek gyors megszerzésében.

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör erőt és kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, választható cafeteria elemeket és teljesítménybért biztosítunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola