Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Pénzügyi, könyvelési munkatárs

Fiatalos, lendületes, szegedi csapatunkba várjuk új kollégánkat.

Feladatok:

  • Feladatai közé fog tartozni a vevőszámlák naprakész kiállítása, beérkező számlák rögzítése a vállalat ügyviteli rendszerébe, számlaellenőrzés, kintlévőségek kezelése, faktorálási tevékenység elvégzése és pénzügyi kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Várjuk azt a pénzügyi szakügyintéző vagy banki szakügyintéző vagy közgazdász végzettségű új kollégánkat, aki felhasználó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik, pozitív, pontos és szeretne fejlődni.

Előnyök:

  • Előny, ha angol nyelvtudással rendelkezik.

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, béren kívüli juttatásokat és folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem