Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Áruforgalmi- és logisztikai vezető

A szegedi székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket gyártó Florin Zrt. csapata várja azt a dolgozni vágyó, precíz munkavállalót, aki hosszú távon szeretne dolgozni és céljai között szerepel egy stabil munkahely megtalálása.

Feladatok:

  • Külső és belső logisztikai és raktározási folyamatok szervezése és fejlesztése
  • A logisztikai területhez tartozó munkatársak szakmai irányítása, koordinálása, fejlesztése.
  • Készletszintek meghatározása és optimalizálása
  • Fuvarozócégekkel és egyéb logisztikai beszállítókkal való szerződéses kapcsolat kialakítása és fejlesztése
  • Fejlesztések megszervezése, menedzselése és bevezetése
  • Leltárok előkészítése, végrehajtása és dokumentálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a cégcsoport tagjaival
  • Telephelyen és üzem belüli folyamatos anyagmozgatás szervezése és irányítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállítmányozásért felelős partnerekkel
  • Az információ hatékony áramlása a szervezet és a partnerek irányába
  • A raktár napi/heti/havi munkájának megtervezése
  • Teljesítmény értékelési rendszer megszervezése és működtetése
  • A házirend kialakítása, folyamatos fejlesztése és betartatása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Stratégiai szemlélet és operatív ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Az elért sikerekért, eredményekért cserébe hosszú távú, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget, teljesítményarányos bérezést, béren kívüli juttatásokat biztosítunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem