Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Titkársági asszisztens

Fiatalos, lendületes szegedi csapatunkba várjuk új kollégánkat.

Feladatok:

  • Feladataid közé fognak tartozni különböző változatos irodai tevékenységek, irodaszer és ebéd rendelések, a cégbe érkező vendégek fogadása és a társosztályok munkájának segítése, ahol megmutathatod energikus munkavégzésedet.

Elvárások:

  • Keressük azt a középfokú végzettséggel rendelkező új kollégánkat, aki pozitív, rendszerető, terhelhető és eredmény orientált. Munkád végzéséhez szükség lesz felhasználói szintű számítógépes ismeretekre, alapfokú angol nyelvtudásra, gyors tanulási képességre. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

  • Ha van B kategóriás jogosítványod és kitűnően kommunikálsz, akkor főleg köztünk a helyed!

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör kreativitást és kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, béren kívüli juttatásokat és folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem