Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Területi képviselő - Malen

A kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó Malen Kft. fiatalos csapata már alig várja azt a lelkes értékesítőt, aki profi bármely termék eladásában, szereti az embereket, nyílt, kommunikatív és céljai között szerepel egy stabil munkahely megtalálása.

Feladatok:

  • • Az értékesítési hálózat folyamatos fejlesztése, értékesítésének növelése. Megnövelni a saját termékeinkkel rendelkező üzletek számát
  • • Meglévő partnerek túraterv szerinti látogatása, a náluk belistázott termékeink számának növelése
  • • Piaci információk gyűjtése, promóciók lebonyolítása

Elvárások:

  • • Minimum középfokú végzettség
  • • 3-5 éves értékesítői tapasztalat
  • • B kategóriás jogosítvány, min. 2 éves tapasztalattal
  • • Vevőközpontúság
  • • Magabiztos kommunikációs képesség
  • • Haladó szintű Excel és Word tudás

Előnyök:

  • • Minimum 1 év értékesítői tapasztalat háztartási vegyi- és kozmetikai áru területen
  • • Kereskedelmi végzettség
  • • Nagy- és kiskereskedések ismerete
  • • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • • Higiéniai területen szerzett ismeretek
  • • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • • Kereskedelmi kapcsolatokkal rendelkezés
  • • Személyes fejlődésben való motiváltság

Juttatások, ajánlat:

  • • alapbér
  • • jutalék
  • • cafetéria
  • • céges autó
  • • laptop
  • • telefon

Egyéb információk:

  • • Munkavégzés helye: országos
  • • Betanulási időszakban kecskeméti munkavégzés (kb. 3 hónap, szállással)

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem