Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Minőségellenőrzési munkatárs

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat gyártási területen.

Feladatok:

  • • Beérkező anyagok (alapanyag, segédanyag) ellenőrzése, mintavételezése
  • • Gyártáshoz kapcsolódó minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • • Vizsgálatok, termékek kémiai összetételének, minőségi paramétereinek vizsgálata
  • • Minőségi problémák okának kivizsgálásában és mielőbbi elhárításában részvétel
  • • Leírások alapján termékvizsgálatok végzése, dokumentálása
  • • Minőségbiztosítási folyamatok és ismeretek betartása, betartatása

Elvárások:

  • • Középfokú végzettség: vegyésztechnikus/általános laboráns/vegyész szakmunkás
  • • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • • Folyamatszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • • Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • • Jó szervező és kommunikációs készség
  • • Terhelhetőség, határozottság
  • • Képesség az optimálistól eltérő dolgokat észlelésére

Előnyök:

  • • Minőségirányítási rendszer ismerete
  • • Minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat
  • • Angol nyelvismeret

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola