Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Munkaügyi asszisztens

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat.

Feladatok:

  • • Teljes körű munkaügyi adminisztráció / dokumentáció kezelése
  • • Együttműködés a külső bérszámfejtéssel (jelenléti ívek feldolgozása, táppénz igazolások, óranyilvántartások)
  • • Munkavállalók ki- és belépésének ügyintézése és adminisztrációja
  • • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • • Béren kívüli juttatás adminisztrációja, beszerzése és kiosztása
  • • Törvényi változások követése és betartása
  • • Adó- és járulék bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • • Statisztikák, kimutatások készítése
  • • A személyzeti vezető mindennapi munkájának támogatása

Elvárások:

  • • Legalább középfokú TB ügyintézői végzettség
  • • Naprakész munkajogi és társadalombiztosítási ismeretek
  • • Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Előnyök:

  • • Szakirányú felsőfokú (jogi vagy gazdasági) végzettség
  • • TB kifizetőhelyi tapasztalat

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem