Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Titkársági asszisztens - Malen

Fiatalos, lendületes kecskeméti csapatunkba várjuk azt a középfokú végzettséggel rendelkező új kollégánkat, aki pozitív, rendszerető, terhelhető és eredmény orientált.

Feladatok:

  • Feladataid közé fognak tartozni különböző változatos irodai tevékenységek, irodaszerek beszerzése, a cégbe érkező vendégek fogadása és a társosztályok munkájának segítése, ahol megmutathatod energikus munkavégzésedet. Rád bíznánk a webáruházunk kezelését, statisztikák készítését és kimutatások vezetését.

Elvárások:

  • Munkád végzéséhez szükség lesz felhasználói szintű számítógépes ismeretekre, gyors tanulási képességre. Amennyiben jól kommunikálsz, köztünk van a helyed! Alkalmanként külföldi partnerek telefonos megkeresését kell továbbítanod a kollégáknak, így szükséges, hogy beszélj angolul, emellett jó, ha a szláv nyelvcsalád valamely nyelvén helyt állsz. B kategóriás jogosítványodra szükséged lesz a munkavégzés során.

Juttatások, ajánlat:

  • A munkakör kreativitást és kitartást igényel, cserébe hosszú távú munkalehetőséget, béren kívüli juttatásokat és folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőséget nyújtunk.

Egyéb információk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Munkavégzés helye: Kecskemét.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola