Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Beszerző - Malen

Kecskeméti székhelyű, háztartási-vegyi és kozmetikai termékeket forgalmazó cég keres munkatársat a következő posztra: Beszerző.

Feladatok:

  • • A beszerzési folyamatok komplett működtetése
  • • Készletek monitorozása, optimalizálása és rendbe tartása
  • • Kapcsolattartás a beszállítókkal, bel- és külföldi partnerekkel
  • • Szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és lefolytatása, szerződések előkészítése
  • • Folyamatos és aktív piacfigyelés, piacfelmérés, új beszállítók, termékek felkutatása
  • • Havi akciós kiajánlások megszervezése
  • • Megfelelő árrésszint biztosítása

Elvárások:

  • • Minimum 2 éves beszerző tapasztalat FMCG területen
  • • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • • Kimagasló Excel és Power Point ismeret
  • • Gyors tanulási képesség
  • • Kitűnő szervező és kommunikációs készség
  • • Terhelhetőség, határozottság
  • • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete
  • • Lengyel és/vagy szlovák nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat
  • • Hosszú távú munkalehetőség
  • • Béren kívüli juttatások
  • • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem