Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Külkereskedelmi értékesítő

Cégcsoportunk szegedi vagy kecskeméti telephelyére Külkereskedelmi értékesítő pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • Feladataid közé fog tartozni a vállalat export és bérmunka tevékenységének teljes körű megszervezése, lebonyolítása; kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel; meglévő és új külföldi partnerek látogatása; ajánlatok, rendelések, külkereskedelmi szerződések elkészítése. Kihívásokban is részed lesz: megmutathatod, hogy tudod növelni az értékesítési számokat, tudsz új partnereket felkutatni és ki tudsz építeni viszonteladói hálózatot. A későbbiekben lehetőséged lesz arra is, hogy képviseld a céget világszerte kozmetikai kiállításokon.

Elvárások:

  • Fontos, hogy minimum érettségid és haladó MS Office ismereteid legyenek. Munkád során aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudásodra, valamint B kategóriás jogosítványodra, vezetési rutinodra és utazási hajlandóságodra szükség lesz. Minimum 2 éves külkereskedelemben szerzett tapasztalataidra is számítunk.

Előnyök:

  • Előnyként tekintünk rá, ha rendelkezel felsőfokú kereskedelmi végzettséggel, dolgoztál már külföldön, ismered a kozmetikai piacot vagy éppen bármilyen más nyelven tudsz kommunikálni.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes juttatási csomag és fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged vagy Kecskemét.

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem