Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Minőségellenőrzési munkatárs

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat gyártási területen a következő posztra: Minőségellenőrzési munkatárs.

Feladatok:

  • beérkező anyagok (alapanyag, csomagolóanyag) ellenőrzése, mintavételezése, dokumentálása
  • gyártáshoz kapcsolódó minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • termékek kémiai összetételének, minőségi paramétereinek vizsgálata, dokumentálása
  • minőségi problémák okának kivizsgálásában és mielőbbi elhárításában részvétel
  • leírások alapján termékvizsgálatok végzése, dokumentálása
  • minőségbiztosítási folyamatok és ismeretek betartása, betartatása

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség vagy 3 éves minőségellenőrzési pozícióban szerzett tapasztalat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • folyamatszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • jó szervező és kommunikációs készség
  • képesség az optimálistól eltérő dolgok észlelésére

Előnyök:

  • minőségirányítási rendszer ismerete (ISO 9001, ISO 22716)
  • minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola