Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Termelési adminisztrátor

Szegedi székhelyű, háztartási vegyi- és kozmetikai termékeket gyártó Florin Zrt. keres munkatársat Termelési adminisztrátor pozícióba.

Feladatok:

  • vállalatirányítási rendszerben (Vectory) a gyártás által leadott anyagok mennyiségének rögzítése
  • gyártási terv alapján a napi gyártási dokumentumok elkészítése
  • fel nem használt anyagok visszaadása a vállalatirányítási rendszerben
  • anyagok ki- és visszaadásának követése, dokumentálása, ellenőrzése – eltérés esetén jelzése a vezetőnek
  • a termékek címkéinek elkészítése és nyomtatása sablon alapján
  • napi gyártási jelentés, statisztikák elkészítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • haladó számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés

Előnyök:

  • vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, ingyenes étkezési lehetőség, belső kisbolt használata, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkarend: két műszakban: 5:45-14:15 vagy 13:45-22:15, 1 hetes váltásban.
  • Munkavégzés helye: Szeged.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola