Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Engedélyezési és szabályozási ügyintéző

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • a cég tevékenységéhez kötődő hatóságokkal és a külső megbízott tanácsadókkal koordinálja az együttműködést
  • nyomon követi a cégre vonatkozó jogszabályi változásokat, a változásokról értesíti a társosztályokat és betartatja azokat
  • a szükséges ellenőrzések, adatszolgáltatások lebonyolítását koordinálja
  • elvégzi a termékdokumentációkkal kapcsolatos feladatokat
  • elvégzi az engedélyeztetéssel kapcsolatos teendőket
  • szorosan együttműködik a minőségbiztosítással annak érdekében, hogy a területek megfelelően alkalmazzák az előírásokat
  • folyamatosan kapcsolatot tart a termékmenedzserekkel az új termékek és előírások ismerete érdekében
  • nyomon követi a határidőket
  • elvégzi a szükséges adminisztrációkat

Elvárások:

  • középfokú végzettség: érettségi
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • haladó szintű Excel és Word ismeret
  • kiváló írásbeli és kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • vegyipari és/vagy kozmetikai termékeket gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú (kémia, vegyész) végzettség
  • képzési anyagok elkészítésében és előadásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, ingyenes étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer)

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem