Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Export értékesítő

Cégünk vegyipari termékek gyártásával foglalkozik, tesszük mindezt határon belül és határon kívül egyaránt, immáron 66 éve. Az idei évben célunk, hogy a külföldi terjeszkedést tovább erősítsük, ezért csapatunkba EXPORT ÉRTÉKESÍTŐ kollégákat keresünk.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, számukra történő értékesítés
  • Potenciális ügyfelek felkeresése a világ bármely pontján, aki számára cél a termékeink, fejlesztési és gyártási kapacitásunk értékesítése
  • Kozmetikai kiállításokon való aktív részvétel, kapcsolatépítés és értékesítés
  • Az értékesítéshez kapcsolódó teljes folyamat (ajánlatírás, rendelések és szerződések írása) menedzselése

Elvárások:

  • Ebben a pozícióban rendkívül fontos, hogy beszélj angolul és magyarul.
  • Legyen külkereskedelmi tapasztalatod, szeress kommunikálni, új partnerekre vadászni, élvezd az értékesítést, a kapcsolatépítést és a kapcsolatápolást. Fontos a jó problémamegoldó képesség, a gyors tempó, magas szintű aktivitás. Előnyt jelent, ha van kozmetikai vagy vegyiparban szerzett tapasztalatod.

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem