Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Vegyipari szakmunkás

A szegedi Florin Zrt. csapata vegyipari szakmunkás pozícióba munkatársakat keres. Az újonnan felépített gyártóüzemeinkben háztartási vegyi árukat, kozmetikai termékeket gyártunk.

Feladatok:

  • Megadott összetételek és leírások szerint kozmetikai és háztartás vegyipari termékek keverése
  • Alapanyagok kezelése, kimérése
  • Keverőgépek, valamint a hozzá kapcsolódó eszközök és berendezések kezelése, tisztán tartása

Elvárások:

  • Középfokú, vegyipari vagy élelmiszeripari végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, ingyenes étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen mentor segítségével megtanítunk mindenre, ami a munkád kiváló elvégzéséhez szükséges.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Szakiskola / szakmunkás képző