Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Vegyész

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő munkakörre:

Feladatok:

  • Új receptúrák kifejlesztésében, ill. meglévő receptúrák továbbfejlesztésében részvétel
  • Az új termékek gyártásához szükséges dokumentációk elkészítése
  • Fejlesztési folyamatokban az új termékekhez kapcsolódó dokumentumok összeállításában, előkészítésében való részvétel
  • Az ISO 9001 minőségirányítási rendszerhez kapcsolódó dokumentációs munka elvégzése
  • Az összetételek normáinak rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, valamint ezek naprakészen tartása
  • A vezető és a társosztályok munkájának segítése

Elvárások:

  • Felsőfokú vegyész, vegyészmérnök végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • Precíz, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyök:

  • Háztartás-vegyipari és kozmetikai termékek receptúrák fejlesztése terén szerzett tapasztalat
  • ISO 9001 Minőségirányítási rendszer ismerete
  • GMP ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem