Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Kereskedelmi asszisztens

Kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó cég keres munkatársat a következő posztra

Feladatok:

  • vezető munkájának támogatása
  • kapcsolattartás partnerekkel
  • értékesítési folyamatok és a rendelések adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben
  • kimutatások és riportok készítése
  • szoros együttműködés társosztályokkal

Elvárások:

  • érettségi
  • haladó szintű Excel és Word ismeret
  • kiváló írásbeli és kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági/kereskedelmi/logisztikai végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, teljesítménybéres rendszer).

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola