Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Általános irodai adminisztrátor

Cégcsoportunk szegedi telephelyére Általános irodai adminisztrátor pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • vezető kérésére kimutatások és riportok készítése
  • adminisztrációs folyamatok elvégzése a vállalatirányítási rendszerben
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és a partnerekkel
  • vezetők napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • érettségi
  • haladó szintű Excel és Word ismeret
  • utazási hajlandóság
  • kiváló írásbeli és kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági/kereskedelmi/logisztikai végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola