Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Minőségellenőrzési mérnök

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • meghatározza a vizsgálati követelményeket, módszereket és ezekhez írásos utasításokat készít
  • felügyeli és biztosítja, hogy a minőségellenőrzéshez szükséges készülékek, berendezések működőképes állapotban rendelkezésre álljanak
  • aktívan részt vesz a gyártott termékek minőségellenőrzésében, gyártásfelügyeletben és a termelési folyamatok optimalizálásban a hibamentes termelés érdekében
  • elkészíti, fejleszti és aktualizálja a gyártott termékek minőségellenőrzésével kapcsolatos dokumentációkat

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • felelősségteljes, önálló, megbízható munkavégzés
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • kitűnő szervező és kommunikációs készség, proaktív szemlélet

Előnyök:

  • 2-5 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • tapasztalat ISO 9001 szabvány alkalmazásában
  • egyéb gyógyszeriparhoz/vegyiparhoz köthető szabványismeret, tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.
  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola