Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Beszerző

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • a beszerzési folyamatok komplett működtetése
  • készletek monitorozása, optimalizálása és rendbe tartása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, bel- és külföldi partnerekkel
  • szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és lefolytatása, szerződések előkészítése
  • folyamatos és aktív piacfigyelés, piacfelmérés, új beszállítók felkutatása
  • megfelelő árrésszint biztosítása

Elvárások:

  • minimum 2 éves beszerző tapasztalat FMCG területen
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kimagasló Excel és Power Point ismeret
  • gyors tanulási képesség
  • kitűnő szervező és kommunikációs készség
  • terhelhetőség, határozottság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • műanyag- vagy papíripari területen szerzett beszerzői tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem