Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Export és bérgyártás értékesítési asszisztens

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő munkakörre:

Feladatok:

  • értékesítési folyamatok adminisztrációja
  • kimutatások és riportok készítése
  • rendelések adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • értékesítő és a vezető munkájának támogatása
  • betanulás után lehetőség szerint a cég képviselete világszerte kozmetikai kiállításokon

Elvárások:

  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • középfokú végzettség
  • haladó szintű Excel és Word ismeret
  • kiváló írásbeli és kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • precíz, megbízható, lelkiismeretes és önálló munkavégzés

Előnyök:

  • külkereskedelemben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem