Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Folyamatmérnök

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • mérnöki megoldások kidolgozása a gyártás hatékonyságának növelése érdekében
  • gyártási folyamatok felügyelete és elemzése a hatékonyságnövelés érdekében
  • MES (Manufacturing Execution System – gyártás-végrehajtási rendszer) adatok alapján gyártási folyamatok elemzése, kimutatások készítése
  • a gyártási technológiák fejlesztése, hatékonyságnövelési projektek kidolgozása, megvalósítása és folyamatos ellenőrzése
  • termékgyártás során azonosított veszteségek és problémák elemzése, megoldások kidolgozása
  • együttműködés a termelési területtel, műszaki osztállyal a legjobb megoldások kidolgozása és megvalósítása érdekében
  • karbantartási rendszer továbbfejlesztése
  • minőségbiztosítási folyamatok felügyelete és betartása

Elvárások:

  • mérnök végzettség,
  • rendszerszemlélet, kiváló problémamegoldó készség és analitikus gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs képesség, vezetői készségek
  • önállóan és csapatban történő munkavégzés

Előnyök:

  • gépész-, mechatronikai- vagy vegyészmérnök végzettség
  • előnyt jelent a folyamatmérnöki vagy hasonló területen végzett munka
  • kommunikációképes idegennyelv ismeretet

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén egyműszakban és hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem