Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Kontroller

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • elemzések és jelentések készítése
  • készlethatékonyság és vevőállomány ellenőrzése
  • költségek ellenőrzése, eltérések okainak feltárása, javító intézkedések készítése
  • előállítási és általános költségek tervezése és követése, ellenőrzése
  • rövid távú előrejelzések előállítása integrált eredmény-kimutatással és Cash Flow számítással
  • havi zárásban részvétel a könyvelési területtel együtt
  • statisztikák készítése
  • ügyvezetés döntéseinek támogatásához jelentések készítése

Elvárások:

  • gazdasági- vagy pénzügyi felsőfokú végzettség
  • minimum 2 éves aktív elemző, kontrolling tapasztalat
  • haladó szintű MS Office ismeret
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • összetett gondolkodásmód és rendszerszemlélet

Előnyök:

  • pénzügyi és számviteli ügyintéző- és/vagy mérlegképes könyvelő végzettség
  • termelő vállalatnál szerzett kontrolling tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén egyműszakban és hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem