Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Termelés vezető

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • Gondoskodik a teljes gyártási folyamat optimális, hatékony és gazdaságos megvalósításáról, biztosítva a magas termelési színvonalat és a költséghatékonyságot.
  • Szervezi és koordinálja az osztályok közötti együttműködést, hogy a gyártás zökkenőmentesen és hatékonyan működjön.
  • Gondoskodik arról, hogy a szükséges emberi, műszaki és technológiai feltételek rendelkezésre álljanak, és folyamatosan fejleszti ezeket a feltételeket a termelési folyamatok javítása érdekében
  • Vezetői utasításokon és termelési statisztikákon keresztül irányítja az osztályon belül dolgozó vezetők munkáját, biztosítva a termelési célok elérését és a folyamatos teljesítményjavítást.
  • Felelős a gyártási minőség folyamatos ellenőrzéséért és a minőségbiztosítási folyamatok betartásáért, biztosítva, hogy a termékek megfeleljenek az előírásoknak és a vevői elvárásoknak.
  • Felügyeli a gyártási költségeket, és biztosítja a gazdaságos működést. Költségvetést készít és elemzi a költségmutatókat, hogy azokat az optimális szinten tartsa.
  • Támogatja a folyamatos fejlesztési projekteket, új technológiák bevezetését és a gyártási folyamatok innovációját, hogy növelje a termelés hatékonyságát és versenyképességét.
  • Gondoskodik a termelési személyzet folyamatos képzéséről és fejlesztéséről, biztosítva a szükséges kompetenciák és készségek meglétét a gyártási folyamatok hatékony végrehajtásához.
  • Biztosítja a munkavédelmi előírások és jogszabályok betartását, hogy a gyártási terület biztonságos és jogszabályoknak megfelelő legyen.
  • Rendszeresen kommunikál a felsővezetéssel a termelési eredményekről, kihívásokról és fejlesztési lehetőségekről, részletes jelentéseket készít a termelési teljesítményről.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Lean ismeretek és tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • Kitűnő szervező és kommunikációs készség

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • 3-5 éve gyógyszeriparban/vegyiparban/élelmiszeriparban szerzett mérnöki, vezetői, szakmai tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem