Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Műszakvezető – Kiszerelési terület

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • A heti kiszerelési gyártásterv alapján megtervezi és megszervezi a kiszerelési munkafolyamatokat. Elkészíti az üzemenkénti és gépenkénti beosztásokat, és koordinálja a kiszerelési területen dolgozók munkáját.
  • Műszakkezdés előtt napi eligazítást tart, ahol kihirdeti a termelésben dolgozók napi beosztását, ismerteti a gyártandó termékeket és az elvárt normákat.
  • Intézkedéseivel folyamatosan javítja a termelési normákat és a gyártási hatékonyságot. Bármilyen fennakadás vagy műszaki probléma esetén azonnal értesíti a társterületeket a gyors beavatkozás érdekében.
  • Végrehajtja a gyártási alosztályvezetőtől kapott napi utasításokat.
  • Biztosítja, hogy a gyártáshoz szükséges anyagok az üzemben rendelkezésre álljanak. A folyamatosság érdekében egyeztet a raktárral, ellenőrzi az üzembe kihozott anyagokat és tételesen átveszi azokat. A késztermékeket tételesen ellenőrizve átadja a raktárosnak, és ellenőrzi a termeléskor felhasznált anyagok pontos elszámolását.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Termelésirányításban szerzett 3-5 év szakmai és vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • Kitűnő szervező és kommunikációs készség

Előnyök:

  • Kozmetikai, háztartás-vegyipari vagy élelmiszeripari gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Vegyész, vegyipari szakképzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Pozíciószint:

  • Csoportvezető

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem