Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

EHS vezető

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • Munkavédelmi jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
  • Hatósági adatszolgáltatások készítése
  • EHS oktatási anyagok készítése, oktatások szervezése, megtartása
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálása, riportok készítése
  • Kockázatértékelések elkészítése, kockázati szintek csökkenésére akciók, programok kidolgozása
  • A kémiai biztonsági követelmények érvényre juttatása. Kémiai műveletek, technológiák biztonsági elemzése, javaslattétel védőintézkedések alkalmazására.
  • Műveleti, kezelési, karbantartási, utasítások, dokumentációk munkabiztonsági szempontú véleményezése.
  • Munkavédelmi ellenőrzések és bejárások szervezése, feltárt hiányosságok azonosítása és javító intézkedések meghozatala, nyomonkövetése
  • Gépek munkavédelmi szempontú üzembehelyezése és időszakos biztonsági felülvizsgálatának elvégzése, a felülvizsgálatok megszervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat környezetvédelmi területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • Kitűnő szervező és kommunikációs készség

Előnyök:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Csoportvezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem