Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Automatizálási mérnök

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • A meglévő termelő berendezések folyamatos műszaki fejlesztésével gondoskodik a magasabb gyártási hatékonyságról.
  • A Termelésben dolgozó műszaki kollégák és a Folyamatfejlesztőkkel közös együttműködésben meghatározzák a fejlesztési területeket.
  • Kidolgozza a terveket, ajánlatokat kér be a beszállítóktól, végső megvalósítási terveket engedélyeztet cégen belül.
  • Folyamatosan nyomon követi a megvalósítást és beüzemelést.
  • Megvalósítást követően folyamatos mérésekkel ellenőrzi a műszaki fejlesztés eredményességét, melyről kimutatásokat készít.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Legalább 5 év tapasztalat automatizált gyártósorok tervezésében vagy szerelésében
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • Kitűnő szervező és kommunikációs készség

Előnyök:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vegyipari gyártócégnél szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem