Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Karbantartási mérnök

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • Az ingatlanfejlesztési beruházások lebonyolítását előkészíti és koordinálja
  • Az ingatlanok és géppark állagmegőrző karbantartási tervének összeállítása és teljesülésének felügyelete
  • Biztonságos munkakörnyezet kialakítása
  • Hatékonyságnövelés
  • Irányítja a gyárhoz tartozó gépek, berendezések, termelőeszközök karbantartását, kapcsolatot tart a szervizelésben érintett külső cégekkel
  • Irányítja a karbantartók munkáját, felügyeli a munkálatokat, elkészíti a szükséges dokumentációt
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi, higiéniai, biztonságtechnikai és rendészeti szabályok üzemi területen való betartatása
  • A telephelyre és az üzemekre vonatkozó engedélyeket, műszaki leírásokat naprakészen tartja
  • A munkavállalók folyamatos oktatását, képzését lebonyolíttatja

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolat teremtő készség
  • Vezetői szemlélet
  • Precíz, alapos munkavégzés

Előnyök:

  • Vegyészmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, karbantartó-mérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Csoportvezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem