Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Gépjárművezető

A kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó Malen Kft. csapata várja azt a lelkes munkavállalót, aki hosszú távon szeretne dolgozni és céljai között szerepel egy stabil munkahely megtalálása.

Feladatok:

  • A feladataid közé fog tartozni, hogy az összekészített áruval feltöltsd az autót, a rakományt időben eljuttasd a megfelelő helyre, ott leadd, illetve visszafelé az árut el is hozd.

Elvárások:

  • Fontos, hogy minimum középfokú végzettséggel, C kategóriás jogosítvánnyal (sofőrkártyával) és legalább két éves sofőr pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezz.

Előnyök:

  • Örülünk neki, ha van targoncavezetői jogosítványod és eddigi kilométereid balesetmentesen tetted meg.

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Ahogyan mi dolgozunk:
  • - Magyarország területén, túraútvonalakban mozognak az autóink
  • - A túrák hetente cserélődnek
  • - A munkaidő hétfőtől péntekig tart, az esték szabadok
  • - Hétvége szabad
  • - Saját autóinkkal dolgozunk (7), melynek vezetése felelőséggel jár (tisztántartás, büntetés- és balesetmentes vezetés)
  • Nem 24 tonnás teherautókat működtető vállalat vagyunk, így a bérezés nálunk eltérő. Várjuk a jelentkezésed, ha szeretsz vezetni, de emellett fontos, hogy a szeretteiddel is megfelelő mennyiségű időt tölts és hosszútávban gondolkozz.
  • Betanítási idő van, mely magába foglalja az áruismeretet is.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola