Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Pénzügyi asszisztens

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő munkakörre:

Feladatok:

  • vevőszámlák naprakész kiállítása,
  • beérkező számlák rögzítése a vállalat ügyviteli rendszerébe,
  • számlaellenőrzés,
  • pénzügyi kimutatások készítése,
  • pénzügyi vezető munkájának támogatása,
  • folyamatos és rugalmas együttműködés a Könyvelőkkel.

Elvárások:

  • pénzügyi-számviteli végzettség,
  • számítástechnikai ismeretek: Word, Excel, Outlook
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • jó együttműködési, csapatmunkára való készség,
  • lelkiismeretes munkavégzés.

Előnyök:

  • több éves pénzügyi-számviteli tapasztalat
  • angol nyelvismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem